TEKNİK SERVİS ELEMANI ARANIYOR.

Tecrübeli pvc pencere ....

  PınarPen’den İstanbul’a dev Türk bayrağı...
PınarPen’den İstanbul’a dev Tü....

  YENİ LOGOMUZ VE FİRMA ADIMIZ TESCİLLENDİ.

PINARPEN PENCERE VE KAPI Sİ....

  PINARPEN SPONSORLUĞUNDA,SOKRATES SON GECESİ

PINARPEN,D....

  FIRATPEN PVC MONOBLOK PANJUR SATIŞI BAŞLAMIŞTIR.

FIRATPEN MONOBLOK PANJUR&nb....

 
Kurumsal
Ara
 Biz kimiz ?

 

1995 yılında İstanbul'da  faaliyetine başlayan firmamız,FIRAT PLASTİK KAUÇUK SAN.TİC.AŞ.’nin tüm ürünlerinin toptan ve perakende satış bayiliğini yapmaktadır.

1997 yılında,FIRATPEN PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİNİN üretici bayiliğini alarak,Pvc pencere ve kapı sistemleri alüminyum pencere ve kapı sistemleri,ısıcam ve diğer nitelikli camlar,pvc panjur sistemleri, alüminyum panjur sistemleri,pvc ve alüminyum kepenk sistemleri,duşakabin,küpeşte korkuluk sistemlerinin imalatını ve yerine montajını yapmaktadır.
Firmamız,2004 yılında,PINARPEN PENCERE ve KAPI SİST.ÜRT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.'ni kurarak,FIRATPEN PENCERE  bayiliğimizi,PINARPEN üzerine devrettik. 

İleri üretim teknolojisi ve profosyonel,donanımlı kadrosuyla,tek amacımız ''SORUN DEĞİL,ÇÖZÜM ÜRETMEK'' VE ''SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUYETİ'' odaklı çalışma sistemimizle kendi tesisimizde değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

BAŞARININ YOLU ÇALIŞMAKTAN,ÇALIŞMANIN YOLU ÜRETMEKTEN,ÜRETMENİN YOLU MEMNUNİYETTEN,MEMNUNİYETİN YOLU HİZMETTEN GEÇER.

SAYGILARIMLA

Esma Songül YÜKSEKER

 Vizyonumuz

<p>&nbsp;Faaliyette bulunduğumuz sekt&ouml;rde,PINAR PLASTİK ve PINARPEN &ccedil;alışanları, t&uuml;keticisi ve tedarik&ccedil;ileriyle birlikte b&uuml;y&uuml;meyi, m&uuml;şteri odaklılık ve m&uuml;şteri memnuniyetini esas alıp, kaliteyi &ouml;n planda tutarak uluslararası alanda s&ouml;z sahibi olup, bulunduğumuz sekt&ouml;r de en iyisi olmayı, &ccedil;alışanlarımızla birlikte,az karlılığı ve &ccedil;ok verimliliği arttırmayı ana hedef olarak belirledik.</p>
 Misyonumuz

Toplum ve çevre sorumluluğun bilincinde, yüksek iş ahlakımızla birlikte ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ve sağladığımız güven ile müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.

 Değerlerimiz

• Birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.
• Emeği, zamanı ve kaynakları akılcı ve verimli kullanarak yüksek katma değer üretmek.
• Kalitenin ancak toplam olarak ve yönetilerek sağlanabileceğini bilmek ve bu yolda çaba sarf etmek.
• Yenilikçiliğe, gençliğe ve değişime, aynı zaman da deneyime önem vermek. İnsanlığın ve şirketimizin kültürel birikiminden yararlanarak ilerlemek.
• Bilgi ve izlenimlerini, istek ve içtenlikle, doğruluğunu bozmadan paylaşmak ve sözüne güvenilir olmak.
• Yaşamda en gerçek yol gösterici ve rehber olarak bilimi seçmek. Bilim ve egemen toplum için mücadele etmek.
• İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.
• Kalıpları kır, düşünülmemişi düşün, denenmemişi dene ve faydalı değerler yarat.
• Ben değil biz yaklaşımı ile başarı da başarısızlık da hepimizindir.
“Zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir. sözüyle ilerleyerek başarımızı daim etmek.

 Hedeflerimiz

Üretimin bütün aşamalarında ve satışlarda “önce kalite” ''önce hizmet'' ilkesini titizlikte uygulayarak;
Tüketici haklarına saygı duymak,

İşçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre yönünden standartlara uygun çevre koşulları oluşturmak;
Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak;

Sürekli değişen ve gelişen Pazar şartlarında, tüketicinin taleplerini göz önünde tutarak beklentilerine karşılık verecek kaliteli ürünler üretmek.

İsmimizi yurtiçinde ve yurtdışında kabul görmüş ve onaylanmış bir marka yaparak, imajımızı korumak ve geliştirmek.

 Kalite Politikamız

Üretiminde ve Hizmetinde Önce Kalite anlayışı ile üretim yapan PINARPEN KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD. ŞTİ. ve yine kalite anlayışı ile satış yapan PINAR PLASTİK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ olarak,Türk ve Dünya standartlarının ön gördüğü (TSE,CE) belgelere sahip olup,üretmekte ve satmakta olduğumuz tüm ürünlerin üretim,hizmet, ve montaj kalitesinde,satış miktarında lider olabilmek için,maliyet ve piyasa koşullarına bağlı olarak müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak kaliteyi sağlamak,temel politikamızdır.

Müşteri memnuniyeti,birinci hedefimizdir,bu bağlamda kalitenin sürekli tutulması için tüm çalışanlarımızın katkılarıyla titiz üretim, sıcak satış ve yeniliğe önem vererek bu politikayı sürdürmekteyiz.

 Fotoğraf Galerimiz

Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2009 Pınarpen